כל אדם עלול לחוש לעיתים כי נעשה לו עוול (רמאות, מחדל, התחייבות שלא קויימה, סכסוך ועוד). למרבה הצער, אנשים רבים נרתעים מלעמוד על זכותם לקבל את המגיע להם ע”פ חוק. במקרים אחרים ישנם אנשים העומדים על זכות המגיעה להם ע"פ חוק, אך פועלים להשיגה בדרכים פסולות, גם אם בתום לב. אלה גם אלה אינם משיגים תוצאות מוצלחות. הסיבות לכך הן לרוב חוסר בידע, נסיון והדרכה.
לשם כך העמדנו לרשותכם הציבור הרחב ארבעה פורומים ייעודיים:
תביעות קטנות, ענייני עבודה, סכסוכי שכנים בבית משותף, ענייני משפחה.
כאן תוכלו לבקש ולשתף עצות ומידע בין משתמשי האתר והנהלת הפורום.
האמור בפורום אינו מהווה חוות-דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי. המידע באתר הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו. אין לשלוח תגובות אשר כוללות פרסומות או תכנים בלתי חוקיים כגון דברי הסתה, הוצאת דיבה או סגנון החורג מגבול הטעם הטוב. מערכת הפורום רשאית להסיר או לערוך הודעות.

פורומים

פורום
הודעות
נושאים

פורום תביעות קטנות (2 צופים)

ברוכים הבאים לפורום תביעות קטנות. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני תביעות קטנות, כגון: כיצד מגישים תביעה קטנה? איזה סכום לתבוע? כיצד מנהלים תביעה קטנה? כיצד אוכיח את טענותיי? מה הדין במקרה של מוצר פגום? ביצוע מסירה אישית, ועוד ועוד.. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.
4,595
2,018

פורום ענייני עבודה

ברוכים הבאים לפורום ענייני עבודה. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני עבודה, כגון: אי-תשלום שכר, הלנת שכר, הפרשות סוציאליות, תנאים עבודה הולמים, הרעת תנאים, תאונות עבודה ונפגעי עבודה, מחלה, חופשות, יחסי עובד-מעביד, קבלה לעבודה, שכר העבודה ומרכיביו, שוויון הזדמנויות בעבודה, סיום יחסי עבודה (פיטורים ופרישה), זכויות נשים עובדות, הורים בעבודה, תעסוקת אנשים עם מוגבלויות, טרדה מינית, התעמרות בעבודה, ועוד. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.
85
42

פורום סכסוכי שכנים בבית משותף

ברוכים הבאים לפורום סכסוכי שכנים בבית משותף. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני סכסוכי שכנים בבית משותף, כגון: השתתפות בהוצאות הבית המשותף, מתקנים משותפים (כגון מעלית, דודי שמש, כבלים וצלחות לויין, גינה, חניה משותפת וכו'), התאמות לרכוש המשותף לשימושם של אנשים עם מוגבלויות, ליקויים שנגרמים מדירה אחת לדירה אחרת בבית המשותף או מהרכוש המשותף (כגון תביעות בגלל רטיבות), חיזוק הבית המשותף בפני רעידות אדמה על פי תמ"א 38, ועוד. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.
167
66

פורום ענייני משפחה

ברוכים הבאים לפורום ענייני משפחה. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני משפחה, כגון: ענייני המעמד האישי, נישואין וגירושין, עזבון וירושה, אימוץ, אפוטרופוסות, מזונות ומדור, אבהות ואמהות, החזרת קטין חטוף, נישואי בוסר, חוק השמות, התרת נישואין, יחסי ממון בין בני זוג, אלימות במשפחה, הסכמים לנשיאת עוברים, ועוד. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.
39
23

הגשת תביעה קטנה באינטרנט

פשוט

שלושה שלבים פשוטים מלווים בהנחיות והסברים המותאמים לפרטי המקרה שלך

מהיר

מאפשר הגשת תביעה תוך מספר דקות וכולל אפשרות לצירוף קבצים

זול

חוסך זמן וטרחה. עיבוד, בקרה, הפקת מסמכים וצרופות והגשתם לבית המשפט