כל אדם עלול לחוש לעיתים כי נעשה לו עוול (רמאות, מחדל, התחייבות שלא קויימה, סכסוך ועוד). למרבה הצער, אנשים רבים נרתעים מלעמוד על זכותם לקבל את המגיע להם ע”פ חוק. במקרים אחרים ישנם אנשים העומדים על זכות המגיעה להם ע"פ חוק, אך פועלים להשיגה בדרכים פסולות, גם אם בתום לב. אלה גם אלה אינם משיגים תוצאות מוצלחות. הסיבות לכך הן לרוב חוסר בידע, נסיון והדרכה.
לשם כך העמדנו לרשותכם הציבור הרחב ארבעה פורומים ייעודיים:
תביעות קטנות, ענייני עבודה, סכסוכי שכנים בבית משותף, ענייני משפחה.
כאן תוכלו לבקש ולשתף עצות ומידע בין משתמשי האתר והנהלת הפורום.
האמור בפורום אינו מהווה חוות-דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי. המידע באתר הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו. אין לשלוח תגובות אשר כוללות פרסומות או תכנים בלתי חוקיים כגון דברי הסתה, הוצאת דיבה או סגנון החורג מגבול הטעם הטוב. מערכת הפורום רשאית להסיר או לערוך הודעות.

פורום סכסוכי שכנים ...
 

פורום סכסוכי שכנים בבית משותף

ברוכים הבאים לפורום סכסוכי שכנים בבית משותף. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני סכסוכי שכנים בבית משותף, כגון: השתתפות בהוצאות הבית המשותף, מתקנים משותפים (כגון מעלית, דודי שמש, כבלים וצלחות לויין, גינה, חניה משותפת וכו'), התאמות לרכוש המשותף לשימושם של אנשים עם מוגבלויות, ליקויים שנגרמים מדירה אחת לדירה אחרת בבית המשותף או מהרכוש המשותף (כגון תביעות בגלל רטיבות), חיזוק הבית המשותף בפני רעידות אדמה על פי תמ"א 38, ועוד. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.

שם המחבר

דוא"ל של המחבר (לא יופיע באתר)

כותרת הנושא *

 
עמוד 1 / 9
כותרת הנושא
צפיות
הודעות

עמוד 1 / 9

הגשת תביעה קטנה באינטרנט

פשוט

שלושה שלבים פשוטים מלווים בהנחיות והסברים המותאמים לפרטי המקרה שלך

מהיר

מאפשר הגשת תביעה תוך מספר דקות וכולל אפשרות לצירוף קבצים

זול

חוסך זמן וטרחה. עיבוד, בקרה, הפקת מסמכים וצרופות והגשתם לבית המשפט