כל אדם עלול לחוש לעיתים כי נעשה לו עוול (רמאות, מחדל, התחייבות שלא קויימה, סכסוך ועוד). למרבה הצער, אנשים רבים נרתעים מלעמוד על זכותם לקבל את המגיע להם ע”פ חוק. במקרים אחרים ישנם אנשים העומדים על זכות המגיעה להם ע"פ חוק, אך פועלים להשיגה בדרכים פסולות, גם אם בתום לב. אלה גם אלה אינם משיגים תוצאות מוצלחות. הסיבות לכך הן לרוב חוסר בידע, נסיון והדרכה.
לשם כך העמדנו לרשותכם הציבור הרחב ארבעה פורומים ייעודיים:
תביעות קטנות, ענייני עבודה, סכסוכי שכנים בבית משותף, ענייני משפחה.
כאן תוכלו לבקש ולשתף עצות ומידע בין משתמשי האתר והנהלת הפורום.
האמור בפורום אינו מהווה חוות-דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי. המידע באתר הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו. אין לשלוח תגובות אשר כוללות פרסומות או תכנים בלתי חוקיים כגון דברי הסתה, הוצאת דיבה או סגנון החורג מגבול הטעם הטוב. מערכת הפורום רשאית להסיר או לערוך הודעות.

פורום ענייני עבודה
 

פורום ענייני עבודה

ברוכים הבאים לפורום ענייני עבודה. כאן תוכלו לקבל מענה לשאלותיכם האישיות בענייני עבודה, כגון: אי-תשלום שכר, הלנת שכר, הפרשות סוציאליות, תנאים עבודה הולמים, הרעת תנאים, תאונות עבודה ונפגעי עבודה, מחלה, חופשות, יחסי עובד-מעביד, קבלה לעבודה, שכר העבודה ומרכיביו, שוויון הזדמנויות בעבודה, סיום יחסי עבודה (פיטורים ופרישה), זכויות נשים עובדות, הורים בעבודה, תעסוקת אנשים עם מוגבלויות, טרדה מינית, התעמרות בעבודה, ועוד. לידיעתכם: הודעות/תגובות חדשות יופיעו רק לאחר אישורן ע"י מנהל הפורום, נא התאזרו בסבלנות.

שם המחבר

דוא"ל של המחבר (לא יופיע באתר)

כותרת הנושא *

 
עמוד 1 / 5
כותרת הנושא
צפיות
הודעות

עמוד 1 / 5

הגשת תביעה קטנה באינטרנט

פשוט

שלושה שלבים פשוטים מלווים בהנחיות והסברים המותאמים לפרטי המקרה שלך

מהיר

מאפשר הגשת תביעה תוך מספר דקות וכולל אפשרות לצירוף קבצים

זול

חוסך זמן וטרחה. עיבוד, בקרה, הפקת מסמכים וצרופות והגשתם לבית המשפט